Specjalista ds. Planowania i Zarządzania Towarem

Miejsce pracy: Kraków
VRG Spółka Akcyjna
Obszar:
Centrala
Region:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Data publikacji:
2022-11-25
Oferta ważna do:
2022-12-25

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Twój zakres obowiązków:

  • będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie raportów i analiz dla kadry kierowniczej oraz działu Planowania;
  • będziesz kreował plany sprzedaży i budżety zakupowe;
  • zajmiesz się analizą sprzedaży;
  • będziesz analizował trendy i odchylenia grup asortymentowych;
  • raportowanie kluczowych wskaźników oraz rekomendowanie działań w zakresie ich optymalizacji będzie Twoim kolejnym zadaniem;
  • na co dzień będziesz także współpracował z działem Produktowym.

Nasze wymagania:

  • szukamy osób, które lubią świat cyfr, chcą rozwijać i wykorzystywać swoje umiejętności analityczne;
  • potrafią sprawnie poruszać się w programie MS Excel ( tę kompetencje weryfikujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej);
  • lubią wyciągać wnioski;
  • szukamy osób z wykształceniem wyższym (preferujemy kierunki: ekonomiczne, matematyczne, informatyczne, techniczne);
  • byłoby super gdybyś znał narzędzia Power BI;

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilność zatrudnienia;
  • pracę w ambitnym zespole;
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe atrakcyjny pakiet lojalnościowy).